Přejít na obsah | Přejít na hlavní menu

Měníme Vaše přání ve skutečnost

Zahradní domek 1

ZAHRADNÍ DOMKY A CHATY

Máte rádi posezení u sklenky dobrého pití, nebo třeba grilování s rodinou a přáteli? Rádi si užíváte klidu vaší zahrady, nebo by jste si přáli místo, kam by jste mohli utéci před každodenním shonem a starostmi a jenom tak v klidu relaxovat? Zahradní chaty a domky od JANDADESIGN Vám to vše umožní.

Zahradní domek 2

Naše zahradní chaty jsou vyráběny z kvalitního smrkového nebo borového dřeva ošetřeného voskovou, impregnační, vodoodpudivou lazurou, která zajistí chatě dlouhou životnost. Rámy zahradních chat jsou naimpregnovány proti dřevokazným houbám, plísním a dřevokaznému hmyzu. Zahradní chaty se hodí jak pro uskladnění vašeho zahradního náčiní, tak hlavně především pro letní ale i podzimní obývání. Díky možnosti zateplené konstrukce zahradní chaty a vnějšímu i vnitřnímu opláštění obvodových stěn, střechy, podlahy a oknům s dvojitým zasklením se chaty od JANDADESIGN stávají plnohodnotnýmy rekreačními chatami pro každé roční období. Samozřejmostí je i velký výběr odstínů venkovních i vnitřních voskových lazur. Nátěry námi používané nezatěžují životní prostředí, protože jsou ekologické.

Zahradní chata 4

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Výroba zahradních chat a domků je na zakázku, dle individuálních přání zákazníka. Lze si vybrat velikost, tvar, počet a velikost oken a dveří, vnitřní vybavenost chaty, barevný odstín nátěru atd. Výběr je jenom na Vás a cenová nabídka je samozřejmě nezávazná a zdarma.

Rychlá výstavba, kvalita, příznivé ceny !!!
Zveme vás do našeho E-shopu, kde si můžete vybrat některý z našich výrobků.