Přejít na obsah | Přejít na hlavní menu

Měníme Vaše přání ve skutečnost

O nás

Několik informací o nás

Zajímá vás kdo jsme a co děláme ? Pokud ano, tak si zde o nás můžete přečíst pár vět.

O-nas-lubos-janda

Kdo jsme ?

Jsme malá rodinná firma bratrů Luboše a Tomáše Jandových a specializujeme se převážně na výrobu sklápěcích postelí vlastní konstrukce a designu pod svou vlastní značkou VARIOWALL. Pocházíme z malého městečka Skuteč, kde také působíme. Skuteč se nachází v Chrudimském kraji, který leží skoro v samém středu České republiky a tak, jelikož náš nábytek jezdíme montovat po celé republice, to máme všude téměř stejně daleko.Truhlářské řemeslo a práce se dřevem má v naší rodině poměrně dlouhou tradici a tak i právě proto, jsme se oba rozhodli věnovat se této oblasti podnikání.

Začali jsme podnikat z důvodu potřeby nezávislosti a určité svobody, ale hlavně z touhy a přání vyrábět a nabízet našim zákazníkům originální, kvalitní a zajímavé produkty, které budou odlišné od dalších, podobných výrobků na trhu. Naše produkty nejsou jen obyčejné postele, ale jsou to sklápěcí postele, které jsou vytvořené pro ty, kteří chtějí ušetřit místo a zároveň mít krásný a funkční nábytek, který jim vydrží spoustu let.

V naší výrobě klademe velký důraz na kvalitu použitých materiálů a preciznost provedení. Snažíme se vytvářet výrobky, které splní očekávání našich zákazníků a které ho někdy i předčí. V případě sklápěcích postelí, jsou naše výrobky nejenom praktické, ale také designově působivé, a to díky naší vlastní konstrukci a originálnímu designu, který dokáže spojit do jednoho kusu nábytku plnohodnotnou a pohodlnou postel pro každodenní spaní, nábytek s úložným prostorem a také obývací stěnu s televizí.

Sklapeci-postel-v-obyvaku-s-kuchyni

Čím se zabýváme ?

Zabýváme se hlavně výrobou, montáží a prodejem nábytku vlastní výroby a vlastního designu podle svých vlastních návrhů. Typy nábytku, kterým se zabýváme jsou tyto : sklápěcí postele, různá a zajímavá řešení pro lepší využití prostoru v malých bytech, kuchyně, vestavěné skříně, koupelnový nábytek, dětské pokoje, obývací stěny a další.

Z našich vlastních hlav pochází také koncept VARIOWALL, kterému jsou z větší části věnovány tyto stránky a kterým se snažíme spojit sklopnou postel a nábytek do jednoho funkčního a přitom zajímavého, praktického a designově nevšedního celku. Snažíme se tím ukázat, že sklopná postel nemusí být uzavřená jenom v obyčejné nudné skříni, ale že i toto řešení může být hravé, technicky vypracované a může mít mnoho variant.

Galerie - VARIOWALL
Sklapeci-postele-variowall-doprava

Jaká je naše filozofie ?

Naší filozofií a přesvědčením je klást velký důraz na vstřícný a přátelský přístup k zákazníkům a na vysokou kvalitu zpracování a použitých materiálů při výrobě všech našich produktů. Všechny naše výrobky jsou naší vlastní produkce a věnujeme tak velkou pozornost detailům, jelikož jak je známo, detaily tvoří celek.

I když jsme malá rodinná firma a jsme si vědomi vysoké konkurence v našem oboru, máme však i pár výhod a předností - individuální, rychlé a přátelské jednání, flexibilitu, kreativní myšlení a ochotu vytvářet nové a zajímavé produkty, které splňují všechny požadavky zákazníků na vzhled a praktičnost. Naše produkty jsou většinou výsledkem našich vlastních nápadů a návrhů, a stále se snažíme přinášet nová a originální řešení.

Každý zákazník je pro nás důležitý a každá zakázka je pro nás výzvou. Snažíme se, aby naši zákazníci byli spokojeni s našimi výrobky a službami, a snažíme se vždy splnit jejich očekávání, což se nám podle slov a reakcí našich zákazníků daří.

Věříme, že naše produkty přinesou spokojenost a radost nejenom našim zákazníkům, ale také nám samotným ve chvílích, kdy vidíme že jsme odvedli dobrou práci. Těšíme se na spolupráci s vámi a na možnost vám přinést kvalitní a jedinečný nábytek do vašeho domova.

Děkujeme Vám za návštěvu našeho webu a přejeme vám krásné dny. S pozdravem, Tomáš a Luboš Jandovi