Přejít na obsah | Přejít na hlavní menu

Měníme Vaše přání ve skutečnost

Výrobky pro děti

Výrobky pro děti - HAPPY SHELF

Design našich výrobků je náš vlastní a navržen tak, aby se líbil hlavně dětem pro které je tato řada doplňků vytvořena. Tyto výrobky svými pestrými barvami a veselými a hravými motivy dokážou v pokoji dítěte navodit veselou náladu a příjemnou atmosféru a pomohou tak dotvořit originální a osobitý styl jejich království.

Výrobky pro děti 1

Výrobky pro děti 2

Výrobky pro děti 3

Výrobky pro děti 4

Výrobky pro děti 5

Happy shelf

Každý výrobek je originálním kusem. Žádný není přesně stejný i když se jedná o stejný typ. Všechny výrobky jsou ručně obráběny a malovány lidmi, kteří v každém z nich zanechali kousek svého umění a i kousek sebe. Od svého začátku přes broušení a malování až po zabalení, výrobek prochází lidskýma rukama a tím získává originalitu a svůj jedinečný a osobitý styl.

K výrobě je použito masivní bukové dřevo a kvalitní buková překližka. Díly produktů jsou lepeny zdravotně nezávadnýmí lepidly. Použité barvy jsou zdravotně nezávadné a splňují normu EN 71 pro výrobu hraček. Finální povrch výrobků je ošetřen kvalitním, přírodním a taktéž zdravotně nezávadným voskem. Dřevěné hračky, jež jsou součástí některých typů poliček, jsou nevhodné pro děti do 3 let a také splňují normu o zdravotní nezávadnosti.

Radost a úsměv našich dětí jsou tou nejcennější odměnou pro každého z nás, protože úsměv dítěte je upřímný a přímo ze srdíčka ...
Zveme Vás do našeho E-shopu, kde si můžete vybrat některý z našich výrobků.