Přejít na obsah | Přejít na hlavní menu

Měníme Vaše přání ve skutečnost

Dřevostavby informace - menu obrázek

DŘEVOSTAVBY -
základní informace

Dřevostavby na zakázku, rychle a kvalitně !!!

Rám dřevostavby

Stavby na míru s vůní dřeva

Naše výrobky krásně voní dřevem, to ale není hlavní výhoda ani přednost našich dřevostaveb. Důležitou předností dřevostavby je rychlý způsob realizace a čisté okolí stavby, během provádění stavebních prací. Velkou výhodou je také poměrně nízká hmotnost dřevostavby, oproti klasické zďěné stavbě, což také znamená, že základy dřevostavby nemusí být tak masivní.

V mnoha případech, například u montovaných garáží, zahradních domků, chat apod., není potřebné základy provádět vůbec. V těchto případech (pokud je rovný a pevný terén, kde má dřevostavba stát) lze základovou desku nahradit betonovými dlaždicemi, vyštěrkovanými podkladovými pásy, zemními vruty, nebo zabetonovanými patkami, určenými pro tento účel.

Dřevostavba 1

Dřevostavba 2

Dřevostavba 3

Dřevostavby 8

Ř.garáž - 37

Ř.garáže - 3

Praktičnost, přírodní materiály

Dřevo je velice funkční, teplý a přírodní materiál, který je prověřen staletími. Dřevo jako stavební materiál, bylo oblíbené už od úplného začátku, co si člověk postavil své první obydlí. Dnes se právě dřevo, jako základ domů, ale i jako jejich povrchová úprava, vrací zpět na výsluní. Jsou to například skvělé izolační vlastnosti dřeva a jeho 100% přírodní původ, se kterým jde ruku v ruce zdravotní nezávadnost.

Dřevostavby jsou velice praktické nejen z hlediska funkčnosti a využití, ale také, je-li toho potřeba, z důvodu velice jednoduchého zabudování elektroinstalace, vodoinstalace atd. Tyto různé rozvody je možno velice jednoduše a rychle rozvést do téměř jakéhokoli místa dřevostavby. Dřevěná konstrukce a nebo opláštění, dovolují zavěšení či přimontování všech možných držáků, doplňků a skříňek všude, kde je potřebujete.

Mnoho našich výrobků, si můžete prohlédnout, ale i také objednat v našem E-shopu.