Přejít na obsah | Přejít na hlavní menu

Měníme Vaše přání ve skutečnost

Terasa menu 1

TERASY

Dřevěná terasa je ozdobou každého rodiného domu, chaty, restaurace či zahrady. Dřevěné terasy jsou nejpřirozenějším spojením mezi domem a zahradou - rozšiřují váš obytný prostor ven až do zeleně. Terasa je také místem, které lidi přitahuje, poskytuje jim pohodlí jako domov a prostor jako volná příroda. Atmosféru terasy vytváří zejména kvalitní materiál, který je na její výrobu použit. Přírodní materiál si v horkých letních dnech vezme přesně to správné množství tepla a je příjemný také při chladnějším počasí. Pořiďte si i vy pro sebe a svůj dům krásnou terasu z přírodního dřeva a vytvořte si tak místo, kde budete rádi trávit čas se svou rodinou, přáteli nebo jenom tak sami se svou oblíbenou knížkou.

Krásná dřevěná terasa, je chloubou každého domu či zahrady.
Terasa NZ

Terasy, balkony, okolí bazénů a vodních ploch, zahradní zóny, podlahy pro altány, pergoly a jiné doplňky pro zahradní architekturu vytvářejí jedinečný a reprezentativní vzhled. Používané exotické, ale i některé evropské dřeviny - bangkirai, merbau, massaranduba, kapur, bukit, stepní borovice či sibiřský modřín - jsou vzhledem ke svým vlastnostem předurčeny pro exteriéry. Jejich odolnost proti vlhkosti, hnilobě či dřevokaznému hmyzu zajišťuje dostatečně dlouho krásný vzhled a to i v případě, že dřevo není nijak chemicky ošetřeno. Díky těmto svým vlastnostem, jsou vhodným reprezentativním materiálem pro vaše terasy, kterým zaručí dostatečně dlouhou životnost. Terasy jsou nejen módním prvkem soudobé zahradní architektury, ale také vhodným doplňkem rodinného domu a zahrady.

Elegantní vzhled, přirozená krása a teplo dřeva.
Osmo

NÁTĚROVÉ HMOTY NA TERASY

Dřevo vyzařuje teplo, vytváří pohodu a individuální atmosféru. Propůjčuje Vašemu bydlení podle druhu dřeva a barevného odstínu vzácný, ušlechtilý nebo rustikální charakter. Ohledně způsobu ochrany tohoto cenného materiálu věří lidé již po generace v přírodní účinek olejů a vosků.

Pro nátěry teras používáme vysoce kvalitní oleje OSMO, které dřevu zaručí velice dlouhou životnost a krásný vzhled. Z po desetiletí nabytých zkušeností a intenzivním vývojem se podařil vývoj nátěrů OSMO (Osmo Color), které přednosti tradičních olejů několikanásobně zvyšují. Tajemství tkví v jedinečné kombinaci přírodních olejů a vosků, které jsou po zaschnutí mimořádně odolné a jsou nezávadné pro člověka, zvířata a rostliny. Oproti uzavřenému filmu u obvyklých vodních laků nebo polyuretanových nátěrů pronikají Osmo voskové oleje hluboko do dřeva a zajistí prodyšný povrch s otevřenými póry dřeva. Osmo nátěry jsou mimořádně vydatné, velmi jednoduše se aplikují a jejich údržba je snadná. Protože nepraskají, neodlupují se ani neodprýskávají, je možná i částečná renovace bez znatelných okrajů a bez náročného broušení.

Nátěr OSMO 1

Nátěr OSMO 2

Nátěr OSMO 3

Nátěr OSMO 4

OSMO logo

Terasový vrut

Terasy - Spojovací materiál

Jako spojovací materiál pro výrobu teras používáme vysoce kvalitní nerezové vruty se zápustnou hlavou. Tyto vruty mají malou hlavičku, která v ploše prkna terasy působí minimálně rušivým dojmem.

Pořiďte si ke svému domu kvalitní dřevěnou terasu, na které zažijete mnoho krásných chvil s rodinou i přáteli.