Přejít na obsah | Přejít na hlavní menu

Měníme Vaše přání ve skutečnost

Ř.garáže

DŘEVOSTAVBY

Naše firma se zabývá výstavbou drobných a středních dřevostaveb, mezi které patří například montované garáže, zahradní domky, zahradní chaty, rekreační stavby, nářaďové domky, přístřešky, garážová stání atd.

Výroba dřevostaveb je prováděna na zakázku a dle přání a potřeb našich zákazníků. Vyrábíme různé typy, velikosti a tvary dřevostaveb v mnoha barevných odstínech. Všechny materiály námi používané, mají vysokou jakost kvality a proto zaručují dlouhou životnost a bezproblémové užívání námi realizovaných dřevostaveb.

Dřevostavby 1

Dřevostavby 2

Dřevostavby 3

Dřevostavby 4

Dřevostavby 5

Rám dřevostavby

Dřevostavby, je možné realizovat v mnoha variantách vnějšího opláštění, od klasických dřevěných palubek, po vnější zateplený plášt opatřený omítkou a fasádním nátěrem. Dřevostavbu můžeme vyrobit nezateplenou, či opatřenou izolačním materiálem, vloženým do dřevěného rámu stavby, který je zaklopen vnitřním opláštěním například z palubek, nebo OSB či QSB desek. Samozřejmostí je také umístění oken nebo dveří, přesně podle Vašich potřeb a přání. Na výběr je pestrá škála barevných voskových lazur, v případě opláštění dřevěnými palubkami. Výběr dezénů lehké střešní krytiny, pomůže sladit Vaši novou dřevostavbu se stavbami na Vaší zahradě, nebo také s Vaším domem.

Vyrábíme dřevostavby na zakázku. Konstrukce dřevostaveb je vyrobena z kvalitních, certifikovaných, stavebních KVH hranolů !!!