Přejít na obsah | Přejít na hlavní menu

Měníme Vaše přání ve skutečnost

Dětské hřiště JUNIOR

Dětská hřiště JUNIOR

Dětské hřiště - skluzavka, houpačka, horolezecká stěna, pískoviště či jiné hrací prvky pro děti - dětské herní sestavy JUNIOR jsou zajímavým doplňkem pro každou zahradu či dvůr. Každá z nabízených hracích sestav nabízí bezpečné, zdravé a veselé hraní Vašich dětí v domácím prostředí. Dětské hřiště JUNIOR, se jistě stane oblíbeným u Vašich dětí i jejich kamarádů. Každá z našich větších hracích sestav, obsahuje jednu skluzavku a právě skluzavka dělá celé hřiště pro děti zajímavým a zábavným. Opticky jej povýší na stejnou úroveň, jako jsou velká dětská hřiště ve městech. Udělejte svým dětem radost a pořiďte jim nové dětské hřiště, které je bude skvěle bavit a kde si krásně užijí svůj volný čas.

Dětské hřiště 1

Dětské hřiště 2

Dětské hřiště 3

Dětské hřiště 4

Dětské hřiště 5

Dětské hřiště 2

Dětské hřiště, pro radost vašich dětí

Pokud Vám nevyhovuje žádný z námi nabízených modelů dětských hřišť JUNIOR, nevadí. Dětská hřiště vyrábíme i na zakázku, podle přání našich zákazníků. Je možné si vybrat velikost dětského hřiště, jeho vybavení, barevný odstín skluzavky, ale i barvu samotné konstrukce.

Zeptejte se svých dětí co by si na svém hřišti přály a my jejich přání splníme. Naše dětská hřiště jsou kvalitní a herní doplňky, jako jsou například skluzavky, houpačky, horolezecké chyty, šplhací lana a jiné komponenty, splňují přísné bezpečnostní normy a jsou vyráběny renomovanými výrobci specializujícími se na vybavení dětských hřišť.

Udělejte svým dětem radost a pořiďte jim jejich vlastní, krásné hřiště.
Zveme vás do našeho E-shopu, kde si můžete vybrat některý z našich výrobků.