Přejít na obsah | Přejít na hlavní menu

Měníme Vaše přání ve skutečnost

O nás - menu obrázek

O NÁS

Naše společnost se zabývá výrobou, montáží a prodejem nábytku vlastní výroby a designu - sklopných postelí, bytových doplňků, konferenčních stolků, nábytku atd. Stejně tak, jsme i dodavateli a výrobci malých a středních montovaných dřevostaveb, montovaných dřevěných garáží, zahradních domků a chat, pergol, dětských hřišť, rumpálů, zahradních a venkovních doplňků a také dřevěných teras a fasád.

Mnoho cenných zkušeností v oblasti dřevostaveb, jsme získali během několikaletého pobytu na Novém Zélandu, kde s tímto typem výstavby mají opravdu velké zkušenosti. V tomto velice krásném a také vzdáleném koutu naší planety, jsme se osobně podíleli na velkém množství soukromých, ale i komerčních staveb. Tyto zkušenosti a poznatky, se také snažíme uplatňovat u svých dřevostaveb a výrobků zde.

Filosofií naší firmy, je vstřícný a přátelský přístup k zákazníkům a vysoká kvalita zpracování a materiálů u všech našich produktů. Všechny naše výrobky, jsou naší vlastní produkce a jsou vypracované do posledního detailu.

Realizujeme jak drobné a střední dřevostavby, tak i vybavení bytů, třeba i podle Vašeho vlastního návrhu. Po konzultaci s Vámi, nalezneme vždy nejlepší řešení pro Vás, které bude splňovat všechny Vaše požadavky a které bude co nejlépe sloužit Vám i celé Vaší rodině.

Velmi dobře si uvědomujeme dnešní velkou konkurenci v našem oboru, avšak naší velkou a nespornou výhodou je naše flexibilita, kreativní myšlení a zájem a ochota vytvářet nové ale i atypické výrobky, které se snaží vždy splnit všechny Vaše požadavky na vzhled a také praktičnost. Většina našich výrobků vznikla z našich vlastních nápadů a návrhů a i nadále se snažíme pro Vás vymyslet a nabídnout něco nového.

Všech našich zákazníků si velice vážíme, každá zakázka je pro nás důležitá a vždy se snažíme o její splňení k Vaší nejvyšší spokojenosti.

S pozdravem a přáním hezkého dne – tým JANDADESIGN.

Práce se dřevem nás baví.
Každé zakázce věnujeme maximální pozornost a pečlivost.
Záleží nám na spokojenosti každého zákazníka.
Zveme vás do našeho E-shopu, kde si můžete vybrat některý z našich výrobků.