Přejít na obsah | Přejít na hlavní menu

Měníme Vaše přání ve skutečnost

Garáž 1

DŘEVĚNÉ MONTOVANÉ GARÁŽE

Dřevěná montovaná garáž ARIA je to pravé místo, kde váš automobil nebo motocykl, bude bezpečně skrytý před očima nenechavců, ale i před nepřízní počasí a to jak v létě tak i v zimě. V jakémkoliv našem provedení se garáž ARIA svým vzhledem dokáže přizpůsobit vašemu rodinnému domu, ale stejně tak se hodí i na zahradu.

Garáž ARIA 1

Garáž ARIA 2

Garáž ARIA 3

Garáž ARIA 4

Garáž ARIA 5

Garáž 2

Pro výrobu garáže jsou používány pouze kvalitní materiály a garáže jsou již v základním provedení osazeny kvalitními výklopnými vraty. Základ montované garáže ARIA je tvořen panely, které mají rámy z dřevěných hranolů jež jsou kompletně ošetřeny impregnačním nátěrem, který zamezuje výskytu plísní, dřevokazných hub a dřevokazného hmyzu. Celodřevěné provedení garáže ARIA CLASIC je opatřeno kvalitními voskovými,impregnačními ,vodoodpudivými lazurami. Střešními krytinami garáží ARIA jsou lepenkové šindele a odvod vody ze střechy zajišťují buďto celoplastové okapní systémy vyznačující se minimální údržbou a velice dlouhou životností, nebo plechové pozinkované svody. Vše samozřejmě závisí také hlavně na požadavcích a přáních zákazníka, jak by jeho nová garáž měla vypadat.

Rychlá montáž, kvalita, příznivé ceny, nezávazná cenová nabídka zdarma !!!
Garáž ARIA Plus

Výroba dřevěných montovaných garáží ARIA je na zakázku, dle individuálních přání zákazníka. Zákazník si může vybrat velikost garáže, barvu stěn, barvu střešní krytiny, počet vjezdových vrat, počet a velikost oken, zateplenou či nezateplenou variantu a také možnost zabudování bočních vstupních dveří, pro snadnější přístup do garáže.

Montované garáže, šité na míru přesně podle přání každého zákazníka.
Zveme vás do našeho E-shopu, kde si můžete vybrat některý z našich výrobků.